Usługa weryfikacji innowacyjnych technologii na Targach IFAT w Monachium

 

Jednostka Weryfikująca Technologie Środowiskowe IETU (JWTŚ-IETU) zaprezentowała usługę weryfikacji innowacyjnych technologii, w ramach programu EU ETV, podczas wiodących na świecie Targów Wody, Ścieków i Odpadów IFAT w Monachium.

Ponad 3 tys. wystawców z 58 krajów, od 14 do 18 maja, prezentowało innowacyjne technologie, pionierskie produkty oraz urządzenia do uzdatniania i dystrybucji wody, oczyszczania ścieków, gospodarki odpadami i recyklingu, produkcji energii z odpadów, a także oczyszczania powietrza, a nawet drenażu i technologii oczyszczania gleby.

Targi IFAT były dla nas okazją do licznych spotkań z obecnymi i przyszłymi klientami – mówi Izabela Ratman-Kłosińska, kierownik JWTŚ-IETU. – Prowadziliśmy rozmowy m.in. z przedstawicielami firm z Niemiec, Holandii, Hiszpanii, Francji, Polski oraz tak odległych krajów jak Kanada, czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Bardzo ważne były również spotkania z naszymi dostawcami usług badawczych umożliwiające podtrzymanie nawiązanych relacji.

Zainteresowani otrzymali pełną informację na temat weryfikacji innowacyjnych technologii oraz korzyści z posiadania Świadectwa Weryfikacji.

Podsumowując nasz udział w monachijskich targach IFAT jestem przekonana, że w pełni wykorzystaliśmy szansę na pozyskanie cennych partnerów z innych krajów i tym samym możliwość zdobycia klientów zagranicznych – dodaje Izabela Ratman-Kłosińska.

Oferta JWTŚ-IETU weryfikacji technologii wodno-ściekowych spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno zwiedzających, jak i innych wystawców oferujących innowacyjne rozwiązania.